Advisers Sp. z o.o.

Advisers S.A.

ADVISERS sp. z o.o. powstała z przekształcenia ADVISERS S.A., która istniała od 1999 r. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest świadczenie usług dla podmiotów zewnętrznych w zakresie:

  • zarządzania wierzytelnościami,
  • obrotu wierzytelnościami,
  • obsługi prawnej,
  • usług detektywistycznych i wywiadu gospodarczego,
  • doradztwa w zakresie restrukturyzacji.

W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi takimi jak firmy leasingowe, banki i fundusze sekurytyzacyjne oraz przedsiębiorstwami handlowymi, usługowymi, budowlanymi i produkcyjnymi.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi spółka rozszerzyła ofertę o usługi specjalistyczne – wywiad gospodarczy i usługi detektywistyczne, kontrolę stanów magazynowych i kontrolę wyłączności realizowanych umów.

Spółka ADVISERS sp. z o.o. spełnia rygorystyczne wymagania nałożone przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, w tym w zakresie systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwa informacji zgodnie z normami ISO 9001:2008, ISO 27001:2005. System bezpieczeństwa informacji był audytowany i certyfikowany w roku 2006 jako jeden z pierwszych w kraju.

ADVISERS sp. z o.o. dysponuje profesjonalnym zespołem oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. Nasza elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta zapewniły nam wizerunek partnera godnego zaufania.